WARSZTATY ONLINE - TWORZENIE AUTORSKICH PROGRAMÓW EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH

child-449169_1920

DLA KOGO:

Wychowawcy świetlic, ośrodków opiekuńczo-wychowawczych, wychowawcy kolonijni, nauczyciele, animatorzy czasu wolnego.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

16.06.2020, godz. 16:00 – 18:00 - Etapy i procedury tworzenia programów edukacyjno - wychowawczych.

16.06.2020, godz. 19:00 – 21:00 - "W Smoczej Akademii" - tworzenie programu rozwijającego kompetencje społeczno - emocjonalne.

17.06.2020, godz. 16:00 – 18:00 - "Mali spryciarze" - tworzenie programu rozwijającego kreatywność i zdolności techniczne.

17.06.2020, godz. 19:00 – 21:00 - "Drużyna Lolka" - tworzenie programu poszerzającego wiedzę o Janie Pawle II oraz wdrażającego do postawy koleżeńskości.

KOSZTY:

Koszt jednego warsztatu: 40 zł.

Koszt pakietu (Warsztat I, II, III, IV) pakietu: 140 zł.

ZAŁOŻENIA WARSZTATÓW:

WARSZTAT I:

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestnika z zasadami tworzenia programów edukacujno-wychowawczych. Po warsztatach uczestnik zdobędzie wiedzę oraz umiejętności niezbędne to samodzielnego stworzenia rocznego (wrzesień-czerwiec) programu, uwzględniającego wymagania szkoły, potrzeby i możliwości odbiorców/uczniów oraz pozwoli autorowi na realizację i rozwój własnych zainteresowań i pasji. 

Powstałe pomysły oraz propozycje zajęć można również wykorzystać w planowaniu czasu wolnego dla dzieci np. w tworzeniu programów obozów i kolonii!

WARSZTATY II - IV

Uczestnik ukończy warsztaty z przygotowanym przez siebie ramowym planem programu na cały rok szkolny (wrzesień-czerwiec). Cel i tematyka programu będzie nawiązywała do tematu poszczególnych warsztatów. 

Adresatami programów są dzieci w młodszym wieku szkolnym (edukacja wczesnoszkolna). 

Poza szkołą programy można wykorzystać podczas tematycznych kolonii, obozów i rekolekcji dla dzieci!

Warsztaty odbędą się w formie LIVE (NA ŻYWO) w zamkniętej grupie na Facebooka i YouTube. Podczas szkolenia każdy uczestnik otrzymuje zestaw materiałów szkoleniowych.

Po zakończonej transmisji uczestnicy mają bezterminowy dostęp do nagranego filmu z warsztatów. 

Zaświadczenie uczestnictwa w warsztatach zostanie przesłane pocztą. 

Ilość miejsc na warsztaty ograniczona!

 ZAPISY: FORMULARZ ZGŁOSZENIA

 W przypadku pytań proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: + 48 692751134

UWAGA! Szkolenie prowadzone jest w ramach działalności Poradni Specjalistycznej AKADEMIA SUKCESU. Z tego tytułu można ubiegać się w szkole o dofinansowanie w ramach doskonalenia zawodowego. 

NO TO MAM, czego chciałam